1

Jestem sportowcem, który wierzy, że ciężką pracą można osiągnąć sukces. Jako kolarzy ręczny miałem zaszczyt reprezentować Polskę podczas Paraolimpiady  Londyn 2012 i Rio 2016 gdzie byłem chorążym Polskiej Reprezentacji. Z Londynu wróciłem jako podwójny mistrz paraolimpijski w Rio zdobyłem złoto i srebro. Zdobyłem też Puchar Świata (2012 , 2013,2015,2016 r.) oraz Puchar Europy (2012, 2013,2015,2016r.). Jestem pięciokrotnym mistrzem świata.Pięciokrotnie znalazłem się na pierwszym miejscu rankingu UCI.

Sport jest moją pasją, którą realizuję z takim samym zaangażowaniem na każdym etapie swojego życia. Przed wypadkiem, który miał miejsce w 2006 r. na torze żużlowym, wiązałem swoją przyszłość z żużlem. Jako junior zdobyłem dwa złote medale w drużynowych mistrzostwach Polski. w 2005 r. zostałem wybrany Sportowcem i Trenerem Roku w Krośnie. Wypadek przekreślił możliwość dalszego rozwoju na tym polu, ale otworzył drogę do kolarstwa ręcznego. Wykorzystuję tę szansę każdego dnia. Daję z siebie wszystko zarówno na treningach, jak i na zawodach.

Kolarstwo ręczne pozwoliło mi spełniać marzenia, dlatego założyłem fundację, której zadaniem jest wspieranie sportowców niepełnosprawnych, by i oni mogli spełnić swoje marzenia o medalach i sukcesach sportowych.